Web sitemize hoşgeldiniz, 27 Temmuz 2016

SÜRAT KARGO ŞUBELERİ

SÜRAT KARGO ŞUBELERİ

Kaliteli, ekonomik ve üstün hizmet anlayışı ile maksimum düzeyde müşteri memnuniyetinin yakalanabilmesini amaçlamakta olan Sürat Kargo’nun ülke genelindeki şubeleri kargo gönderi ihtiyaçları konusunda müşteriye özel çözümler sunuyor. Türkiye’nin en yenilikçi, en modern ve en kapsamlı kargo dağıtım ağına sahip olan kargo şirketi pozisyonunda yer alan Sürat Kargo ile Türkiye’nin her yerinden ülke geneline ve hatta dünya geneline kargo gönderileri gerçekleştirebilmek mümkün oluyor. Türkiye’de kurumsal veya bireysel tüm kargo gönderilerinde Sürat Kargo şubeleri aracılığı ile sunulan teknolojik altyapıda kaliteli ve güvenli gönderi hizmetleri bulunuyor.

Sürat Kargo En Yakın Şube

Özellikle de günümüz modern teknolojisini en aktif şekilde kullanan Sürat Kargo’nun birbirinden özel dijital hizmet uygulamaları arasında yer alan Sürat Kargo en yakın şube uygulaması, en yakın lokasyonda bulunan Sürat Kargo şubesi hakkında tüm bilgileri öğrenebilme şansı veriyor. Türkiye’nin 81 ilinde ve ilçelerinde müşterilerine hizmet vermekte olan Sürat Kargo şubeleri özellikle de geniş kargo dağıtım ağı ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile her kargo gönderisinde üstün kalite standartlarından yararlanılabilmesine yardımcı oluyor.

Sürat Kargo şubeleri ile ilgili olarak ayrıntılı ve güncel bilgileri elektronik ortam üzerinde bulabilme şansı bulunuyor. Özellikle de Sürat Kargo müşterileri elektronik ortam üzerinden kolay bir şekilde kendisine en yakın lokasyonda bulunan Sürat Kargo şubesini öğrenebiliyor. Bu kapsamda Sürat Kargo ‘Size En Yakın Şube’ uygulaması üzerinden il ev ilçe bilgileri girilerek, en yakın Sürat Kargo şubesi öğrenilebiliyor. Ayrıca şubelerimiz uygulaması üzerinden Türkiye haritası üzerinde tüm Sürat Kargo şubelerini interaktif şekilde öğrenebilme imkanı bulunuyor. Sürat Kargo şubesine ilişkin olarak Sürat Kargo şube adı, telefon numarası, adres çalışma saatleri bilgileri tüm ayrıntıları ile veriliyor.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz